X55do103
/
/

PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

X

ŹRÓDEŁKO

W całej Europie 8 listopada obchodzony jest Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. W naszym przedszkolu zorganizowany został on we wtorek 9 listopada.

Głównym celem tego dnia było promowanie zdrowego stylu życia poprzez zachęcanie do spożywania zdrowych produktów.

Tego dnia w przedszkolnym jadłospisie królowały same zdrowe posiłki, a dzieci pokonywały niechęć do nieznanych, czy nielubianych produktów próbując je.

Czytaj więcej...

Koronawirus już na stałe pojawił się w naszej świadomości. Jest tematem naszych codziennych rozmów, którym przysłuchują się dzieci i które mogą wzbudzać w nich niepokój. Dobrym pomysłem na ukojenie dziecięcych lęków i wartościowe spędzenie wspólnego czasu może być czytanie książek, które dadzą najmłodszym odpowiedzi na trudne pytania.

Czytaj więcej...

Nasze nutki na obchody Narodowego Święta Niepodległości zostały przygotowane :) Zachęcamy do wykonania podobnych w zaciszu domu i wstawienia zdjęć na portale społecznościowe z oznaczeniem #GnieznoDoHymnu

Bądźmy razem w tym pełnym wyzwań czasie pandemii. Gdziekolwiek jutro będziemy, o godzinie 12:00 uroczyście odśpiewajmy nasz hymn, uczmy nasze dzieci postaw patriotycznych - razem :)

Czytaj więcej...

#GnieznoDoHymnu

11 listopada to jeden z tych dni, w którym sposób szczególny pamiętamy o naszych symbolach narodowych.

W ramach zbliżających się obchodów Narodowego Święta Niepodległości, zapraszamy Państwa do włączenia się do akcji, która nosi nazwę #GnieznoDoHymnu.

Wspólnie jesteśmy zaproszeni do odśpiewania o godz. 12:00 Hymnu Narodowego przy otwartych oknach i wywieszania flag przy naszych domach.

Przygotowując się do obchodów, wykonamy z dziećmi w naszym Przedszkolu nutki -ósemki, która ma być symbolem tegorocznych obchodów Święta Niepodległości, Państwa natomiast zachęcamy by zrobić sobie z nią rodzinne zdjęcie i umieścić w mediach społecznościowych, koniecznie z oznaczeniem #GnieznoDoHymnu.

Więcej przeczytacie Państwo na stronie www.gniezno.eu

 

Dzisiaj176
Wczoraj755
Ostatni tydzień2400
Ostatni miesiąc18017
Suma odwiedzin743895

czwartek, 26, listopad 2020