PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

Miasto Gniezno przystąpiło do ogólnopolskiej akcji EkoWalentynki 2020 - czyli kochamy recykling!, której celem jest promocja selektywnej zbiórki i recyklingu zużytych baterii oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Podczas święta zakochanych na to najwspanialsze uczucie zasługuje również Ziemia!

Czytaj więcej...

Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom, dziadkom, pracownikom przedszkola, oraz wszystkim innym osobom, które okazały wielkie serce i przekazały pieniądze na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki Wam, naszemu przedszkolu udało się zebrać 766 zł. Sie ma, do przyszłego finału!

Czytaj więcej...

Przedszkolaki wiedzą, że zima to trudny czas dla ptaków, ze względu na niską temperaturę i trudne warunki pogodowe. W związku z tym ptaki mogą mieć problemy ze znalezieniem odpowiedniej ilości pokarmu. Dlatego też nasze przedszkolaki dbają o to, żeby w karmnikach umieszczonych w ogrodzie przedszkolnym nie zabrakło pożywienia dla ptaków. Każdego dnia pamiętają o uzupełnieniu braków w ptasiej stołówce.

Czytaj więcej...

11 listopada Jeżyki i Wiewiórki wraz z ich rodzicami oraz wychowawczyniami, spotkały się pod Katedrą i wspólnie z mieszkańcami Gniezna o godzinie 12.00 zaśpiewały Hymn. Chcąc przygotować się do tego wydarzenia Miasto Gniezno zaprosiło wszystkich do wzięcia udziału w akcji „Przywdziej Muchę". Jako cześć garderoby jest ona często zakładana na specjalne okazje, którą niewątpliwie było Święto Niepodległości. W akcji nie chodziło o to, żeby się do kogoś upodabniać, ale o to by w sposób wesoły i kolorowy przeżyć ten dzień.

Czytaj więcej...

Dzisiaj382
Wczoraj382
Ostatni tydzień2827
Ostatni miesiąc10485
Suma odwiedzin563832

piątek, 21, luty 2020