PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

Dnia 14 lutego 2019 r w Przedszkolu Nr 9 „Leśne Ludki” odbył się finał akcji ekologicznej „EKO-Walentynki - Kocham segregację - Kocham recykling!”. W projekcie organizowanym przez Wydział Ochrony Środowiska oraz Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie wzięły udział przedszkola i szkoły podstawowe z terenu miasta Gniezna. Podczas akcji wspólnie zebrano 1,5 t zużytych baterii. Liderem w zbiórce baterii okazało się Przedszkole nr 2 „Źródełko”, które zebrało 240 kg zużytych baterii, a w kategorii szkół podstawowych najwięcej zebrała Szkoła Podstawowa nr 12 aż 330 kg.

Czytaj więcej...

Nasze przedszkole włączyło się do akcji "Wszystkie Kolory Świata" organizowanej przez UNICEF. Wspólnymi siłami rodziców, dziadków, dzieci i nauczycieli powstała piękna kolekcja niepowtarzalnych szmacianych lalek. W jaki sposób szmaciana laleczka może uratować życie dziecka? Jak pomóc tym najbardziej potrzebującym i jednocześnie czerpać z tego radość?  Akcja "Wszystkie Kolory Świata" ma na celu zebranie funduszy na szczepienia dzieci z krajów rozwijających się przed poważnymi skutkami chorób, takich jak tężec, polio, gruźlica czy odra.

Czytaj więcej...

Dziękujemy wszystkim Dzieciom, Rodzicom, Dziadkom, pracownikom przedszkola, oraz wszystkim innym osobom, które okazały wielkie serce i poprzez licytacje i nie tylko przekazały pieniądze na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki Wam naszemu przedszkolu udało się zebrać 687 zł 30 gr. Sie ma, do przyszłego finału!

Czytaj więcej...

Dzisiaj131
Wczoraj507
Ostatni tydzień2284
Ostatni miesiąc7589
Suma odwiedzin418481

sobota, 20, kwiecień 2019