PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

Przedszkolaki wiedzą, że zima to trudny czas dla ptaków, ze względu na niską temperaturę i trudne warunki pogodowe. W związku z tym ptaki mogą mieć problemy ze znalezieniem odpowiedniej ilości pokarmu. Dlatego też nasze przedszkolaki dbają o to, żeby w karmnikach umieszczonych w ogrodzie przedszkolnym nie zabrakło pożywienia dla ptaków. Każdego dnia pamiętają o uzupełnieniu braków w ptasiej stołówce.

W tym roku dołączyliśmy do akcji „Dokarmiamy ptaki z Mrówką” otrzymaliśmy ogromny zapas ziaren oraz cztery piękne karmniki, które bardzo spodobały się ptakom. Odwiedziła nas także maskotka PSB Mrówka, która pomagała dzieciom dokarmiać ptaki. To było niezwykłe doświadczenie. Od dziś obiecujemy dbać o ptaki przez całą zimę i nie tylko w naszym ogrodzie przedszkolnym ale także przy naszych domach!

Dzisiaj140
Wczoraj283
Ostatni tydzień140
Ostatni miesiąc11223
Suma odwiedzin578249

poniedziałek, 30, marzec 2020