PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

14 lutego w naszym Przedszkolu odbyło się podsumowanie akcji ekologicznej „Eko Walentynki 2020!”. Dzieci przedszkolne z grupy Motylki przygotowały przedstawienie ekologiczne o tematyce selektywnej zbiórki odpadów. W ramach „Ekologicznych Walentynek” chcemy podzielić się swoją miłością do Ziemi. Powinniśmy dbać o nią każdego dnia, np. poprzez działanie, jakim jest selektywna zbiórka odpadów, w tym także zużytych baterii.

W zeszłym roku nasze przedszkole zdobyło I miejsce ( w kategorii przedszkola), a w tym roku drugie. Bardzo dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w akcję. Najważniejsze w całej akcji, jak podkreślił zastępca prezydenta Michał Powałowski, jest promowanie selektywnej zbiórki odpadów, a także zwiększanie świadomości wśród dzieci i dorosłych w zakresie prawidłowego zbierania odpadów komunalnych oraz niebezpiecznych.

 

Dzisiaj90
Wczoraj228
Ostatni tydzień569
Ostatni miesiąc90
Suma odwiedzin578678

środa, 01, kwiecień 2020