PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

20 grudnia dzieci z grupy Jeżyki wprowadziły całą społeczność przedszkolną  w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały pod okiem swoich pań uroczyste Jasełka, do których bardzo  pilnie się przygotowywały. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Jasełka obejrzały wszystkie przedszkolaki, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście, między innymi ksiądz proboszcz Andrzej Grzelak.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.

 

Dzisiaj373
Wczoraj382
Ostatni tydzień2818
Ostatni miesiąc10476
Suma odwiedzin563823

piątek, 21, luty 2020