PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

W naszym przedszkolu bardzo uroczyście obchodziliśmy wigilię Świąt Bożego Narodzenia  Grupa „Wiewiórek” przygotowała piękne przedstawienie bożonarodzeniowe, które oglądała pani Dyrektor, personel przedszkola, dzieci z wszystkich grup, a także wyjątkowy  gość: ksiądz proboszcz Andrzej Grzelak z parafii Chrystusa Wieczystego Kapłana . W tym dniu dzieci z wszystkich grup były odświętnie ubrane, a po „Jasełkach” czekały na nie prezenty pod choiną oraz świąteczny obiad wigilijny.

W swoich salach Przedszkolaki z wielkim przejęciem dzieliły się opłatkiem, składając sobie życzenia. Nie zabrakło też wspólnego kolędowania przy choince. To był magiczny dzień!

 

Dzisiaj33
Wczoraj230
Ostatni tydzień741
Ostatni miesiąc7454
Suma odwiedzin306002

czwartek, 24, maj 2018