PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

Dnia 3.grudnia o godz.10.00 odbyło się uroczyste otwarcie "Biblioteki pod schodami", w którym uczestniczyli wszyscy przedszkolacy. Dzięki pomocy i zaangażowaniu rodziców, Pani Dyrektor i pomysłodawcom projektu udało nam się stworzyć nowy kącik dla dzieci, aby zachęcać do spotkania z książką. W tym dniu grupa Pszczółki zaprezentowała krótkie przedstawienie dla swoich kolegów i koleżanek.

Mieliśmy również gościa szczególnego- autorkę książek dla dzieci Panią Agnieszkę Gadzińską, która opowiedziała kilka ciekawych historii związanych z bohaterami jej książek. Na koniec wszystkie dzieci uczestniczyły w przecięciu symbolicznej czerwonej wstęgi i już tego dnia mogły wypożyczać książki do domu. Mamy nadzieję, że nasi Przedszkolacy będą często odwiedzać nasz kącik i jeszcze bardziej pokochają przygodę z książką ! :-} 

Dzisiaj426
Wczoraj495
Ostatni tydzień921
Ostatni miesiąc6893
Suma odwiedzin405161

wtorek, 19, marzec 2019