Wierzymy w talenty naszych dzieci i chcemy aby eksperymentowały z muzyką i nie tylko ...W czwartek 3 stycznia nasi przedszkolacy mieli okazję zobaczyć oraz spróbować swoich sił na afrykanskich bębnach, których przyjechało do nas bardzo wiele. Dzieci poznały ciekawą historie pochodzenia bębnów afrykanskich, ale przede wszystkim miały okazje każdy z osobna na nich zagrać i poczuć ich różnorodne dźwięki. Muzyk zagrał dla dzieci kilka znanych im utworów oraz zachęcał do wspólnego odtworzenia rytmów - naszym dzieciom szło naprawdę dobrze :D! Na twarzach gościły uśmiechy i zadowolenie. Kto wie -może mamy wśród nas szczególnie zdolnych , przyszłych perkusistów ... :D Wierzymy w talenty naszych dzieci i chcemy aby eksperymentowały z muzyką i nie tylko ...

wtorek, 19, marzec 2019