Regulamin konkursu:

1.Organizatorem konkursu jest publiczne Przedszkole nr 2 „Źródełko” ul. Wrzesińska 49a w Gnieźnie pod merytoryczną opieką nauczyciela języka angielskiego - Marty Sinieckiej.

2.Prace konkursowe prosimy przynosić do dnia 17 kwietnia 2020 r.(tj.piątek). Głosowanie odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2020 r.(w komisji zasiadać będzie: dyrekcja przedszkola nr 2 tj. 2 osoby oraz nauczyciel j. angielskiego).

3.Zadaniem uczestników jest wykonanie plakatu – planszy edukacyjnej do nauki języka angielskiego wykorzystując przy tym różne/ dowolne techniki plastyczne.Temat plakatu dowolny – konieczne jest jedynie używanie wyłącznie języka angielskiego – tak by plakat stanowił planszę uczącą ww. języka nowożytnego np. słownictwa tematycznego j.angielskiego; np. słownictwo związane z domem: At the house – wtedy na plakacie można ukazać różne sprzęty domowe i ich podpisy umieścić wyłącznie w wersji anglojęzycznej; podobnie można ukazać, naturę, jedzenie, sporty, środki komunikacji, zwierzęta itp.

Czytaj więcej...

Suma odwiedzin619498