PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

W konkursie „Zwierzęta w obiektywie” wzięło udział 9 gnieźnieńskich przedszkoli. Dostarczonych zostało ok. 40 zdjęć zwierząt zarówno domowych, hodowlanych, egzotycznych, jak i dzikich. Wiele zdjęć było ciekawych, zaskakujących, jak i też z humorem.

Wybór był trudny, jednak jury wyłoniło laureatów: Julię Frąckowiak (Przedszkole nr 2), Olafa Kiełpińskiego (Przedszkole nr 8) i Szymona Nowakowskiego (Przedszkole nr 15). Z kolei wyróżnienia otrzymali: Bartek Pluciński (Przedszkole nr 9), Lilianna Bereźnicka (Przedszkole nr 12), Amelia Stachowiak  (Przedszkole nr 8), Lucyna Przybylska (Przedszkole nr 1),Igor Matusiewicz ( Przedszkole nr 5), Filip Kędzierski ( Przedszkole nr 10), Lena Tomczak ( Przedszkole nr 2) oraz Wojciech Romel (Przedszkole nr 15). Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz upominki, pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w przyszłym roku!

Dzisiaj140
Wczoraj283
Ostatni tydzień140
Ostatni miesiąc11223
Suma odwiedzin578249

poniedziałek, 30, marzec 2020