PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

W konkursie „Zwierzęta w obiektywie” wzięło udział 7 gnieźnieńskich przedszkoli. Dostarczonych zostało ok. 40 zdjęć zwierząt zarówno domowych, hodowlanych, egzotycznych, jak i tych najmniejszych żyjących w naturalnych środowiskach. Wiele zdjęć było ciekawych, zaskakujących, jak i też z humorem.

Wybór był trudny, jednak jury wyłoniło laureatów : I miejsce: Antonina Koteras (Przedszkole nr 5), II miejsce: Szymon Nowakowski (Przedszkole nr 15), III miejsce: Natan Urbaniak (Przedszkole nr 3). Z kolei wyróżnienia otrzymali: Natalia Siniecka (Przedszkole nr 13), Hanna Banaszak (Przedszkole nr 1), Julia Jastrzębska (Przedszkole nr 2), Hubert Stołecki (Przedszkole nr 13) oraz Franciszek Pieterek (Przedszkole nr 2). Organizatorzy postanowili przyznać także dodatkową nagrodę dla Leny Przespolewskiej (Przedszkole nr 9). Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz upominki, pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w przyszłym roku!

Dzisiaj204
Wczoraj324
Ostatni tydzień2143
Ostatni miesiąc7395
Suma odwiedzin315007

niedziela, 24, czerwiec 2018