PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

6 kwietnia w „Źródełku”, odbyła się VIII edycja międzyprzedszkolnego konkursu związanego ze znajomością bajek, baśni i legend. Patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Gniezna p. Tomasz Budasz, a w jury zasiedli p. Michał Powałowski oraz dyrektor przedszkola, p. Halina Siwka.

Celem konkursu było m. in. nawiązanie współpracy między przedszkolami na terenie miasta Gniezna, a także rozwijanie zainteresowań czytelniczych u dzieci. Wstępem do konkursu było przedstawienie pt.: „Drzewo bajek” w  wykonaniu grupy „Wiewiórki”. W konkursie wzięło udział 7 gnieźnieńskich przedszkoli. Zakres zadań był różnorodny, jednak dzieci uczestniczące w konkursie poradziły sobie z nimi znakomicie. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone dyplomami i upominkami. Uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Dzisiaj35
Wczoraj378
Ostatni tydzień1301
Ostatni miesiąc7607
Suma odwiedzin395672

czwartek, 21, luty 2019