PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

W konkursie „Zwierzęta w obiektywie” wzięło udział 6 gnieźnieńskich przedszkoli. Dostarczonych zostało ok. 30 zdjęć zwierząt zarówno domowych, hodowlanych, egzotycznych, jak i dzikich. Wiele zdjęć było ciekawych, zaskakujących, jak i też z humorem.

Wybór był trudny, jednak jury wyłoniło laureatów : Filipa  Nowińskiego (Przedszkole nr 10), Laurę Szmalec (Przedszkole nr 2) i Natana Urbaniaka (Przedszkole nr 3). Z kolei wyróżnienia otrzymali: Aleksander Seemann (Przedszkole nr 17), Franciszek Ochocki (Przedszkole nr 9), Jakub Danielewicz (Przedszkole nr 5) oraz Helena Rajska (Przedszkole nr 9). Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz upominki, pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w przyszłym roku!

Dzisiaj144
Wczoraj552
Ostatni tydzień3317
Ostatni miesiąc9646
Suma odwiedzin433139

niedziela, 19, maj 2019