X55do103
/
/

PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

X

ŹRÓDEŁKO

Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w „Żabkach” odbyła się 30 października. Od samego rana trwały przygotowania, a następnie nasi Mali Artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po udowodnieniu wszystkim zebranym, że w przedszkolu można się świetnie bawić i dużo nauczyć, przyszła pora na ślubowanie. „Ja przedszkolak dzielny, będę zawsze uśmiechnięty…” tymi słowami rozpoczynał się tekst przysięgi deklamowanej przez dzieci. Przedszkolaki ślubowały też posłuszeństwo swoim paniom oraz grzeczną zabawę i pilną naukę, a wszystko to po to, aby nie zasmucać swoich rodziców, tylko od najmłodszych lat być ich radością.


Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Symbolem przyjęcia w poczet przedszkolaków „Źródełka” było dotknięcie ogromną kredką ramienia dziecka przez panią wicedyrektor Elizę Gawałek. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom.
Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci dzieci, rodziców i nauczycieli.

Dzisiaj140
Wczoraj755
Ostatni tydzień2364
Ostatni miesiąc17981
Suma odwiedzin743859

czwartek, 26, listopad 2020