PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

Do grupy ŻABEK uczęszczają dzieci 4,5 letnie. Jesteśmy bardzo pomysłowymi i wesołymi przedszkolakami. Lubimy wspólne zabawy w kącikach zainteresowań. W naszej grupie uczymy się zgodnie bawić, dbać o nasze zabawki, dbać o czystość i porządek, ładnie zjadać posiłki.

Chętnie tańczymy, śpiewamy, wykonujemy różnego rodzaju prace plastyczne i recytujemy wierszyki. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii  oraz spacery po najbliższej okolicy; w trakcie, których poznajemy otaczające nas środowisko. Po wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata i  intensywnej pracy, chętnie relaksujemy się i odpoczywamy słuchając muzyki lub bajek. W naszej grupie pracuje: p. Halina Siwka, p. Magdalena Tyszkiewicz, p. Eliza Gawałek, a pomaga nam p. woźna oddziałowa Maria Kabacińska.

Dzisiaj263
Wczoraj303
Ostatni tydzień1140
Ostatni miesiąc3837
Suma odwiedzin259598

czwartek, 14, grudzień 2017