PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

Wnuczkom małym słów niewiele trzeba,  

oni Dziadkom swoim przychylić chcą nieba.  

A chociaż wszystkiego powiedzieć nie umiem 

 to moje uściski Babcia zrozumie. 

 

 

Dzieci z grupy "ŻABKI"  23 stycznia gościły w przedszkolu swoje Kochane Babcie  i Kochanych Dziadków z okazji ich święta. Uroczystość rozpoczęła się inscenizacją słowno - muzyczną pt. „12 życzeń”. Dzieci pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i wesoło tańczyły. Dzieci w formie wierszy złożyły babciom i dziadkom serdeczne życzenia, wręczyły upominki i zaprosiły na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe   i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Dzisiaj16
Wczoraj264
Ostatni tydzień280
Ostatni miesiąc5532
Suma odwiedzin313144

wtorek, 19, czerwiec 2018