PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

Dzieci miały okazję poznać niecodzienny i bardzo kolorowy zestaw instrumentów Bum Bum Rurek, który w szybki i interesujący sposób wprowadziły uczestników zajęć w fascynujący świat muzyki. Kolorowe, lekkie tuby, które od kilku lat podbijają świat, uderzane o siebie lub inną powierzchnię pozwoliły cieszyć się prawdziwym muzykowaniem. W końcu na tych niecodziennych instrumentach może zagrać dosłownie każdy, jednocześnie doskonale się przy tym bawiąc.

Ich kolorystyka odpowiada określonym dźwiękom. Dzięki temu nawet nieznające nut dzieci mogą zagrać większość melodii, kierując się jedynie barwami instrumentów. To nieograniczone możliwości radosnej zabawy oraz edukacji muzycznej. Nasze Żabki nie tylko grały tworząc niepowtarzalną muzykę, ale także miały możliwość wspólnego muzykowania. Bum Bum Rurki  to przecież wspaniała okazja do urozmaicenia zabaw grupowych oraz nauki gry zespołowej.

Dzisiaj16
Wczoraj264
Ostatni tydzień280
Ostatni miesiąc5532
Suma odwiedzin313144

wtorek, 19, czerwiec 2018