PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

Dnia 08.05.2018 r. Żabki wybrały się na wycieczkę do piekarni „Glanc” w Witkowie. Celem spotkania było poznanie zwodu piekarza, zapoznanie się z etapami wypieku chleba, poznanie produktów do wyrobu pieczywa. W czasie wycieczki dzieci zwiedziły pomieszczenia piekarni: magazyn i halę produkcyjną. Słuchając wszelkich informacji obserwowały jednocześnie pracę urządzeń służących do produkcji różnego rodzaju pieczywa. Największą atrakcją dla dzieci było wyrabianie z przygotowanego ciasta wymyślnych bułeczek, które zabraliśmy ze sobą do przedszkola.

Na dzieci czekała słodka niespodzianka – pyszne ciasteczka i soczek. Każde dziecko otrzymało również dyplom małego piekarza.

Dzisiaj15
Wczoraj425
Ostatni tydzień1169
Ostatni miesiąc4558
Suma odwiedzin362292

czwartek, 15, listopad 2018