PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

11.05.2018 r. tj. piątek  w przedszkolu wielkie poruszenie, bo odwiedzili nas policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Gnieźnie. Pan policjant z dużym poczuciem humoru i pełnym profesjonalizmem przekazał dzieciom najważniejsza informacje dotyczące zasad bezpiecznego poruszania się po ulicach, używania kamizelek odblaskowych, przypomniał o przewożeniu dzieci w fotelikach z zapiętymi pasami. 

Duże zainteresowanie przedszkolaków wywołało umundurowanie i wyposażenie ubioru policjantów. Na zakończenie spotkania dzieci mogły obejrzeć samochód policyjny, posłuchać sygnału z policyjnego wozu; jak  również się nim przejechać wokół naszego przedszkola.

Dzisiaj35
Wczoraj378
Ostatni tydzień1301
Ostatni miesiąc7607
Suma odwiedzin395672

czwartek, 21, luty 2019