6 grudnia to dla dzieci jeden z najprzyjemniejszych dni w roku. Mikołajki - święto obchodzone ku czci Świętego Mikołaja biskupa Miry, nieodłącznie kojarzy się z radosną atmosferą oraz przede wszystkim prezentami. W sposób szczególny na wizytę Mikołaja czekają zwłaszcza najmłodsi. Grupa Żabek przygotowała listy i słodki poczęstunek dla Mikołaja i jego reniferów. Wszystko pozostawiliśmy na parapecie i w oczekiwaniu na wizytę Mikołaja udaliśmy się na występ artystyczny przygotowany przez grupę Jeżyków.

wtorek, 19, marzec 2019