PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

6 grudnia to dla dzieci jeden z najprzyjemniejszych dni w roku. Mikołajki - święto obchodzone ku czci Świętego Mikołaja biskupa Miry, nieodłącznie kojarzy się z radosną atmosferą oraz przede wszystkim prezentami. W sposób szczególny na wizytę Mikołaja czekają zwłaszcza najmłodsi. Grupa Żabek przygotowała listy i słodki poczęstunek dla Mikołaja i jego reniferów. Wszystko pozostawiliśmy na parapecie i w oczekiwaniu na wizytę Mikołaja udaliśmy się na występ artystyczny przygotowany przez grupę Jeżyków.

Nieoczekiwanie z wizytą przybył do dzieci Mikołaj. Po powrocie okazało się, że listy w tajemniczy sposób zniknęły, ciasteczka i marchewka zostały zjedzone a w zamian za to Mikołaj pozostawił słodkie upominki dla dzieci :-). To był bardzo radosny dzień.

 

 

Dzisiaj404
Wczoraj495
Ostatni tydzień899
Ostatni miesiąc6871
Suma odwiedzin405139

wtorek, 19, marzec 2019