PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

Przez cały tydzień Wiewiórki poznawały warzywa: opisywały je, przeliczały, malowały, a nawet smakowały! Wiemy już, że aby być zdrowym nie może zabraknąć warzyw w codziennej diecie :)

Czytaj więcej...

W ramach współpracy z pobliskim Muzeum dzieci z grupy Wiewiórki miały okazję obejrzeć zgromadzone tam eksponaty. Pan przewodnik w bardzo ciekawy sposób opowiedział o historii terenu, na którym znajduje się m.in.przedszkole i muzeum. Pokazał nam wiele przedmiotów, których nigdy wcześniej dzieci nie widziały. Podziwialiśmy również dawne samochody i motocykle. Mamy nadzieję, że jeszcze tam powrócimy, aby poznać kolejne eksponaty, których ciągle w muzeum przybywa:)

Czytaj więcej...

20 września 2018 r w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Przedszkolaka” W tym dniu wszystkie dzieci były przepięknie przebrane za postacie z bajek. Grupa Wiewiórek uczestniczyła w różnych konkursach i zabawach tanecznych. Był oczywiście słodki poczęstunek z prezentami i balonami. Uśmiech i zadowolenie gościł cały czas na naszych twarzach……

Czytaj więcej...

Jak co roku, przedszkolaki ze Źródełka wzięły udział w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie świata". Wiewiórki posprzątały teren w okolicach przedszkola, boiska orlik oraz skate-parku. Zebraliśmy 2 worki śmieci i dzięki temu zrozumieliśmy, jak należy dbać o najbliższe otoczenie.

Czytaj więcej...

Zaczynamy kolejny rok szkolny, nazywamy się Wiewiórki, a nasza sala znajduje się na piętrze. Nadal są z nami panie Agnieszka, Magda oraz Beatka. Nie jesteśmy już najmłodsi, zatem musimy pokazać maluchom, jak powinny się zachowywać prawdziwe przedszkolaki ;)

Czytaj więcej...

Dzisiaj179
Wczoraj400
Ostatni tydzień1026
Ostatni miesiąc6228
Suma odwiedzin353325

środa, 17, październik 2018