PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

14 grudnia nasza grupa wraz z Biedronkami wybrała się na wycieczkę do Świątecznej Krainy na Lednicy. Atrakcji było bardzo dużo. Najpierw zobaczyliśmy i nazywaliśmy zwierzęta, które kiedyś towarzyszyły Jezusowi w betlejemskiej stajence. Następnym miejscem, do którego się udaliśmy była chatka Elfa Mędrca.

Tam przy ognisku, popijając magiczny napój słuchaliśmy zabawnych opowieści Elfa. Nasz Elf- przewodnik na warsztatach pomógł nam „wyczarować” piękne bombki i świąteczne stroiki. Zanim dotarliśmy do domku Św. Mikołaja przeszliśmy przez Magiczny Pokój Zabaw, a przez labirynt dostaliśmy się do Komnaty Tradycji, gdzie z naszym Elfem- przewodnikiem rozmawialiśmy o tradycjach  Świąt Bożego Narodzenia. Podczas spotkania ze Św. Mikołajem, każdy z nas, siedząc na jego kolanach mógł zamówić u niego prezent pod choinę. Była to naprawdę magiczna wyprawa. 

Dzisiaj204
Wczoraj324
Ostatni tydzień2143
Ostatni miesiąc7395
Suma odwiedzin315007

niedziela, 24, czerwiec 2018