Dzięki tej wycieczce, „Wiewiórki” miały możliwość zobaczyć jak wygląda piekarnia „od środka”. Miały okazję przyjrzeć się pracy piekarza, zobaczyły również maszyny, które pomagają jemu w pracy. W piekarni wszystko było ciekawe: ogromne misy na ciasto, wózki z upieczonym chlebem, krajalnica i wielkie łopaty do wysadzania pieczywa.

Dzieci dowiedziały się w jakiej temperaturze i w jakim czasie pieczony jest chleb. Również miały możliwość wykazania się zdolnościami artystycznymi w trakcie samodzielnego wykonywania bułeczek, czy też innych własnych wytworów.
Ponadto dzieci w ramach wycieczki udały się do sali zabaw „Superland”, gdzie radości nie było końca. W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek, tuneli, zjeżdżalni, trampoliny itd

środa, 20, czerwiec 2018