PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

Dzięki tej wycieczce, „Wiewiórki” miały możliwość zobaczyć jak wygląda piekarnia „od środka”. Miały okazję przyjrzeć się pracy piekarza, zobaczyły również maszyny, które pomagają jemu w pracy. W piekarni wszystko było ciekawe: ogromne misy na ciasto, wózki z upieczonym chlebem, krajalnica i wielkie łopaty do wysadzania pieczywa.


Dzieci dowiedziały się w jakiej temperaturze i w jakim czasie pieczony jest chleb. Również miały możliwość wykazania się zdolnościami artystycznymi w trakcie samodzielnego wykonywania bułeczek, czy też innych własnych wytworów. 
Wszystkie wypieki wyszły doskonale. Słodką przyjemność sprawiło dzieciom delektowanie się pysznymi ciasteczkami  z marmoladą, które zostały przygotowane w piekarni specjalnie dla nich.
Ponadto dzieci w ramach wycieczki udały się do sali zabaw „Superland”, gdzie radości nie było końca. W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek, tuneli, zjeżdżalni, trampoliny itd

Dzisiaj54
Wczoraj347
Ostatni tydzień401
Ostatni miesiąc7946
Suma odwiedzin295981

wtorek, 24, kwiecień 2018