PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują „Dzień Przedszkolaka"

 

  20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Radość i śmiech uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Nie mogło również zabraknąć słodkiego poczęstunku, a do domu zabraliśmy  upominki z okazji naszego święta.

Dzisiaj143
Wczoraj584
Ostatni tydzień1791
Ostatni miesiąc10895
Suma odwiedzin478139

czwartek, 22, sierpień 2019