X55do103
/
/

PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

X

ŹRÓDEŁKO

Dbając o tradycję związaną z obrzędami Wszystkich Świętych "Pszczółki" w minionym tygodniu zabrały do swoich domów znicze. W dowolnym czasie wraz z rodzicami mogą odwiedzić zmarłych bliskich i zapalić swój znicz. ~PAMIĘTAMY~

Czytaj więcej...

Nasza zabawa była z pewnością fajną formą spędzania czasu. Bawiliśmy się, braliśmy udział w konkurencjach, dopingowaliśmy kolegów w rywalizacji. Największą radość sprawiły nam nasze wspaniałe stroje - rodzice spisali się na medal :)

Czytaj więcej...

Co fajnego można zrobić z kasztanami? Przede wszystkim zbierać:) Banalne, ale sprawia niesamowitą frajdę :) Następnie można sortować, tworzyć zbiory, przeliczać, odliczać, porównywać, a po zabawach edukacyjnych tworzyć! Ogranicza nas tylko wyobraźnia, choć "Pszczółki" tych ograniczeń nie posiadają. W naszej galerii znajdziecie nasze zabawy z kasztanami i prywatne dzieła Maćka i Michałka, którymi chłopcy chcieli się pochwalić :) Wielkie brawa :D

Czytaj więcej...

Każdy tydzień w przedszkolu jest inny, ciekawy :) Pszczółki w ostatnich dniach września poznawały znaki drogowe, sygnalizację świetlną i utrwalały bezpieczne sposoby przejścia przez ulicę. Umożliwiły nam to ciekawe i bogate pomoce dydaktyczne, którymi dysponujemy w naszym przedszkolu :) Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na zdobycie nowych umiejętności :)

Czytaj więcej...

Słyszeliście kiedyś o Dniu Kropki? Międzynarodowy Dzień Kropki to święto które daje okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni. Taka mała kropka, a tyle zabawy :) Spójrzcie w naszą galerię :)

Czytaj więcej...

Jak to dobrze, że znów jesteśmy w Przedszkolu! "Pszczółki" rozpoczęły kolejny rok szkolny, który dostarczy nam wszystkim wielu niezapomnianych, radosnych wrażeń. Nasza pięknie przystrojona sala, zabawki, książki i gry doczekały się w końcu przybycia przedszkolaków. Znów po naszych korytarzach niesie się echo wesołych, dziecięcych piosenek i śmiech wesoło bawiących się dzieci.

A co nowego słychać u "Pszczółek"? Wszystko dobrze! Można śmiało stwierdzić, że dzieci są pełne zapału i radośnie spędzają każdy dzień na odkrywaniu i poznawaniu otaczającego ich świata :) Dzielimy się z Wami naszymi wspomnieniami z pierwszych dni w przedszkolu :)

Czytaj więcej...

Dzisiaj493
Wczoraj679
Ostatni tydzień493
Ostatni miesiąc16110
Suma odwiedzin741988

poniedziałek, 23, listopad 2020