X55do103
/
/

PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

X

ŹRÓDEŁKO

W ramach realizacji projektu „Poznajemy zawody-kim będę w przyszłości” dzieci z grupy „Pszczółki” odwiedziły Studio fryzur „Bella Lusso” przy ul. Artyleryjskiej. Pani właścicielka Bożena Paprocka-Rurek z zawodu jest fryzjerką oraz trychologiem. Z ogromną chęcią pokazywała dzieciom na czym polega jej praca , jakimi narzędziami się posługuje i jakie sprzęty są niezbędne w pracy fryzjera. Dzieciom bardzo podobało się to spotkanie. Na koniec wręczyliśmy Pani właścicielce słodki upominek dziękując za tak miłe przyjęcie i gościnę. Dzieci również wyszły ze studia fryzur z upominkami i kolorowymi włosami. To był bardzo ciekawy i radosny dzień.

 

Dzisiaj650
Wczoraj903
Ostatni tydzień6354
Ostatni miesiąc14495
Suma odwiedzin692182

sobota, 19, wrzesień 2020