PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

15 grudnia odwiedziliśmy Krainę Mikołaja. Na wstępie zwiedziliśmy rozległe posiadłości Mikołaja, poznaliśmy jego zwierzęta: alpaki, krowy, króliki, owce, kozy, bociana i inne ptaki.

Następnie mieliśmy spotkanie z najmądrzejszym elfem na świecie, z którym wypiliśmy magiczny napój stworzony przez panią Mikołajową, później tworzyliśmy z pomocą elfów swoje bombki i stroiki, odwiedziliśmy tunel tradycji, bawiliśmy się bańkami mydlanymi, oglądaliśmy świąteczną bajkę... a na koniec spotkaliśmy się z prawdziwym Mikołajem, któremu opowiedzieliśmy o swoich marzeniach. Mamy nadzieję,że Mikołaj spełni nasze życzenia i że jeszcze kiedyś powrócimy do Krainy Mikołaja. Wycieczka była super!!!

Dzisiaj13
Wczoraj264
Ostatni tydzień277
Ostatni miesiąc5529
Suma odwiedzin313141

wtorek, 19, czerwiec 2018