PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

18 stycznia Pszczółki wybrały się do Piekarni Glanc w Witkowie, by zgłębić tajniki wypiekania chleba. Poznały recepturę, rozróżniały ziarna, poznały budowę maszyn. Wielką frajdę sprawiło Pszczółkom samodzielne przygotowanie bułeczek. Dzieci z pasją i zaangażowaniem projektowały coraz to nowe kształty, a panie z piekarni inspirowały w działaniu oraz częstowały ciasteczkami i sokiem.

Niezwykle cierpliwe Pszczółki oprócz dyplomów otrzymały możliwość podniesienia poziomu swych kucharskich umiejętności pod okiem specjalistów. Dzieci dumne ze swych osiągnięć, z siatkami wypełnionymi pachnącymi bułeczkami wróciły do przedszkola. Dodatkowo dały upust swojej energii w sali zabaw mieszczącej się niedaleko piekarni. Ten dzień był pełen wrażeń...ale było super!!!

Dzisiaj13
Wczoraj264
Ostatni tydzień277
Ostatni miesiąc5529
Suma odwiedzin313141

wtorek, 19, czerwiec 2018