PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

Pszczółki wraz z Jeżykami, czyli dwie najstarsze grupy przedszkolne wzięły udział w nocy Strażników Przyrody. Wszystkie dzieci zebrały się w piątek o godz. 18, następnie wspólnie przygotowały i zjadły kolację. Po kolacji spotkaliśmy się wszyscy w holu przedszkola przy ekologicznym ognisku, gdzie dzieci dowiedziały się o zadaniach jakie miały wykonać, aby zostać Strażnikami Przyrody.

Pełni energii wzięły udział w nocnych podchodach. Wiele zadań i intelektualnych i fizycznych dzieci wykonały wzorowo. Pełne emocji przygotowały się do snu i zasnęły przy kinie nocnym. Następnego dnia po śniadaniu wzięły udział w obserwacjach przyrodniczych... na końcu odnalazły dyplomy oraz kwiatki - bratki dla prawdziwego Strażnika Przyrody. Pszczółki były dzielne i odważne Gratulujemy!!!

Dzisiaj335
Wczoraj348
Ostatni tydzień1071
Ostatni miesiąc7408
Suma odwiedzin343629

środa, 19, wrzesień 2018