PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal nad bale”. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, więc obok księżniczek, wróżek, rycerzy, muszkieterów czy żołnierzy i policjantów, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce –  przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i korowodami.

Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcia. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

 

Dzisiaj135
Wczoraj283
Ostatni tydzień135
Ostatni miesiąc11218
Suma odwiedzin578244

poniedziałek, 30, marzec 2020