PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal nad bale”. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, więc obok księżniczek, wróżek, rycerzy, muszkieterów czy żołnierzy i policjantów, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce –  przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i korowodami.

Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcia. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

 

Dzisiaj349
Wczoraj382
Ostatni tydzień2794
Ostatni miesiąc10452
Suma odwiedzin563799

piątek, 21, luty 2020