PRZEDSZKOLE NR 2 W GNIEŹNIE

ŹRÓDEŁKO

„My jesteśmy motylkami”

My jesteśmy motylkami,
Kolorowe skrzydła mamy.
I fruwamy tu i tam,
Gdzie słoneczko świeci nam
I na dół i w górę, z kwiatka na kwiatek,
Tu z przodu stokrotka, a z tyłu bławatek.


Więc lecę radośnie to tu i tam,
Bo skrzydełka przecież mam.

My motylki tak już mamy,
że latamy nad łąkami.
Możesz z nami lecieć też
jeśli tylko tego chcesz.

Motylki – to my!! Jesteśmy grupą dzieci 5 – letnich w przedszkolu. Nasza grupa liczy 20 dzieci, 12 dziewczynek i 8 chłopców.  W tym roku szkolnym powitaliśmy w naszym gronie  dwie nowe koleżanki – Maję, Zuzię oraz nowych kolegów: Aleksa i Fabiana. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się  wszystkim co nas otacza. Dużo czasu spędzamy  na wspólnej zabawie. Podczas  zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się tańczyć, śpiewać, rysować i  malować. Lubimy zabawy  na placu zabaw i spacery na świeżym powietrzu. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.

Wychowawcy to : Magdalena Tyszkiewicz, Eliza Gawałek i Halina Siwka

Pomaga nam: Maria Kabacińska

 
 
 

Dzisiaj158
Wczoraj552
Ostatni tydzień3331
Ostatni miesiąc9660
Suma odwiedzin433153

niedziela, 19, maj 2019