Serdecznie zapraszamy wszystkie nasze przedszkolaki wraz          z Rodzicami na Festyn z okazji 10 lecia istnienia przedszkola, który odbędzie się 14 czerwca (tj. czwartek)                                  w godzinach 16.30 - 19.00 na terenie naszego przedszkola.

Do zobaczenia ;)

Od 25 maja obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy informacje, w jaki sposób przetwarzamy dane oraz jakie macie Państwo związane z tym prawa.

Zapraszamy do zakładki -O Źródełku-KLAUZULA INFORMACYJNA-RODO-

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które niebawem dołączą do naszej przedszkolnej gromadki wraz z Rodzicami na zajęcia adaptacyjne organizowane              w naszym przedszkolu dnia 27 czerwca 2018 r. (tj.środa) w godzinach 16.30 - 17.30.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w krótkim badaniu ankietowym. Jest ono częścią projektu, który niedługo będzie realizowany w naszym przedszkolu. Pod linkiem, który przesyłam, znajduje się kilka pytań związanych z tematyką projektu. Będziemy wdzięczni, jeśli poświęcą Państwo chwilę i odpowiedzą na nie. Informacje uzyskane od Państwa będą dla nas bardzo ważne.

Prowadzone badanie jest poufne — na żadnym etapie analizy danych nie będą ujawniane odpowiedzi poszczególnych osób, a dane analizowane będą zbiorczo razem z danymi uzyskanymi od rodziców przedszkolaków z całej Polski.

Po odpowiedzeniu na wszystkie pytania zostaną Państwo poproszeni o podanie swojego adresu mailowego w celu wzięcia udziału w drugim etapie badania, które odbędzie się po zakończeniu naszego projektu w przedszkolu. Drugi etap badania odbędzie się wiosną 2018, a ankiety dostaniecie Państwo bezpośrednio od firmy badawczej IQS, która współpracuje przy realizacji projektu. Państwa adresy zostaną wykorzystane tylko do przesłania linków do drugiej części ankiety, nie będą wykorzystywane w żadnym innym celu. Jest dla nas bardzo ważne, abyście wzięli Państwo udział w obu częściach badania.

Prosimy kliknąć poniższy link. Przekieruje on Państwa do ankiety przygotowanej przez firmę badawczą IQS. Wypełnienie ankiety zajmie około 5 minut.

Dziękujemy.

Jeśli link nie działa poprawnie, można go skopiować i wkleić bezpośrednio do przeglądarki.

Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie.

Mamy nadzieję, że powitacie nasze progi wypoczęci i z uśmiechem na twarzy.

Informujemy, że dnia 13.09.2017r. o godz. 17.00 w Przedszkolu nr 2

odbędzie się zebranie informacyjno - organizacyjne.

Po zebraniu ogólnym odbędą się w salach spotkania z nauczycielami poszczególnych grup.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców.

wtorek, 19, czerwiec 2018