Informacja dla rodziców, których  dzieci będą kontynuowały wychowanie przedszkolne w naszym przedszkolu w roku szkolnym 2019/2020.

Prosimy o składanie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego lub rezygnacji z miejsca w przedszkolu w roku szkolnym 2019/2020.

Druki do pobrania u nauczycielek w grupach.

Termin składania wypełnionych dokumentów

od 04.02 - 25.02.2019r.

Chcielibyśmy Państwa poinformować, że Miasto Gniezno pozyskało kolejne środki zewnętrzne na realizację projektu JA W INTERNECIE, oraz zachęcić do udziału w projektach.

„Ja w internecie" to program bezpłatnych szkoleń dla mieszkańców miasta Gniezna od 25 r.ż. mający na celu podniesienie kompetencji cyfrowych osób dorosłych, by w większym stopniu korzystały one z usług świadczonych drogą elektroniczną w życiu zawodowym i prywatnym

Nabór uczestników szkoleń odbywać się będzie przez cały okres trwania projektu, czyli do czerwca 2019r.

Obszary tematyczne w jakich będziemy szkolić naszych mieszkańców:

-Rodzic w Internecie

-Moje finanse i transakcje w sieci

-Działanie w sieciach społecznościowych

-Tworzę własna stronę internetową (blog)

- Kultura w sieci

- Mój biznes w sieci

Szkolenia odbywać się będą w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie, w zależności od potrzeb uczestników w godzinach dopołudniowych, popołudniowych i/lub weekendy.

Pozyskane pieniądze pozwolą na przeszkolenie 160 mieszkańców miasta, a także zakupienie sprzętu komputerowe na potrzeby projektu.

Już teraz rozpoczynamy rekrutację uczestników szkoleń, okres ich realizacji to styczeń 2019 – czerwiec 2019. Projekt przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 25 lat. Jeden cykl tematyczny to 12 godzin szkoleniowych maksymalnie po 3 godziny dziennie, w grupach 10 osobowych.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 61 426 04 20 lub 61 426 021 lub za pomocą poczty elektronicznej pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin oraz formularz rekrutacyjny dostępne są na stronie: www.gniezno.eu oraz www.mok.gniezno.pl  pod hasłem „Ja w internecie”.

Dnia 29 sierpnia (środa) o godz. 10.00 odbędą

się zajęcia otwarte dla  dzieci, które przyjdą

do nas po raz pierwszy we wrześniu.

Dnia 30 sierpnia (czwartek) o godz.17.00

zapraszamy wszystkich rodziców, których

dzieci uczęszczają do naszego przedszkola na

zebranie organizacyjne.

Jesteśmy dla części z Was w miesiącu SIERPNIU,

spędzamy czas najmilej jak można w okresie wakacyjnym ;)

Z pełną załogą  "Źródełka" widzimy się już 3 WRZEŚNIA :)

Będzie wspaniale, my już nie możemy się doczekać- a Wy? :)

Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie.

Mamy nadzieję, że powitacie nasze progi wypoczęci i z uśmiechem na twarzy.

czwartek, 21, luty 2019