Jak co roku w karnawale, mamy wszyscy piękne bale! I tym razem Wiewiórki wpadły w wir świetnej zabawy. Wcześniej jednak zaprezentowały swoje fantastyczne stroje. Towarzyszyła im dobra muzyka, ogrom przygotowanych zabaw oraz wspaniałe humory :) Ach, co to był za bal!

Tegoroczna zima rozpieszcza nas śniegiem, więc z wielką przyjemnością skorzystaliśmy z tego, że śnieg przykrył nasz plac zabaw. Mogliśmy robić aniołki na śniegu, rzucać się śnieżkami, badać właściwości śniegu i wspólnie spędzić czas w pomalowanym na biało świecie.

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski.
W tym wyjątkowym świątecznym czasie cieszy nas fakt, że mogliśmy razem zasiąść do stołu, podzielić się opłatkiem i wspólnie śpiewać kolędy. Przeżyliśmy wyjątkowy świąteczny krąg, odwiedził nas Gwiazdor z prezentami, czytaliśmy świąteczne historie i cieszyliśmy się swoją obecnością.
Wszystkim życzymy wesołych świąt!

Ależ zapachy! Zapachniało świętami w naszej sali (i nie tylko), gdy każdy z nas ozdabiał pomarańcze goździkami. Mogliśmy wykazać się kreatywnością, a także poćwiczyć sprawność naszych rąk oraz doświadczać różnymi zmysłami: wzrokiem, dotykiem, węchem i smakiem. Takie zadania to my lubimy :)

Ależ to było smakowite zadanie! Pierniczki, lukier, posypki: każdy z przyjemnością przystąpił do pracy. Powstało piękne i kolorowe, a w dodatku smaczne drugie śniadanie w przedświątecznym czasie.