„Myję zęby, bo wiem dobrze o tym, kto ich nie myje ten ma kłopoty”- podczas zajęć dotyczących higieny jamy ustnej dzieci dowiedziały się jakie pokarmy sprzyjają zębom, a jakich trzeba unikać a także utrwalały sobie etapy mycia zębów, poprzez praktyczne działania z wykorzystaniem szczoteczek jednorazowych.

Wesoło minął dzień, w którym obchodziliśmy Święto Kobiet. Już od rana rozbrzmiewała muzyka, zachęcająca do zabawy. Chłopcom przypadła w udziale rola Jury, a dziewczynki prezentowały swoje niezwykłe zdolności:) Wszystkie dziewczynki otrzymały tytuły Miss ( „Miss najdłuższego kucyka”, „Miss zwinności”, „Miss szybkości”, „Miss podskoków”, „Miss sprawnego liczenia”, „Miss zagadek”itp.) Na zakończenie były jeszcze prezenty, lizaczki dla wszystkich i słodki poczęstunek.

4 grudnia czekaliśmy cierpliwie na wyjątkowego gościa... Czekaliśmy, choinkę ubraliśmy, piosenki śpiewaliśmy i nic... nikt nie przyszedł. W końcu wyruszyliśmy na poszukiwania św. Mikołaja po przedszkolu. Tropiliśmy, pytaliśmy wszystkich wkoło. Niektórzy słyszeli, inni widzieli... a my po powrocie znaleźliśmy w naszej wystrojonej sali upominki :) BYŁ i pamiętał o nas :)

Pierwszy śnieg w tym roku uczciliśmy śnieżną zabawą na naszym ogródku przedszkolnym :)

"Hokus Pokus

Czary Mary