Jest nam miło poinformować Państwa, że „Źródełko”  po raz kolejny zakwalifikowało się do Projektu Explore Yourself, przeznaczonego dla przedszkoli i realizowanego przez organizację AIESEC.

W ramach projektu w dniach 10-15.01.2016r. w przedszkolu odbędzie się cykl warsztatów w języku angielskim prowadzonych przez praktykantów z różnych części świata. Narodowość i profile praktykantów będą nam znane już wkrótce.

Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję poznać kulturę innych krajów i rozwijać umiejętność komunikowania się w języku angielskim. Mamy nadzieję, że wspólna zabawa z gośćmi z zagranicy dostarczy też dzieciom wiele ciekawych doświadczeń i niezapomnianych wrażeń.

W ramach realizacji ww. projektu do zadań przedszkola należy zapewnienie praktykantom posiłków i zakwaterowania. Chcielibyśmy też obdarować naszych gości pamiątkowymi upominkami.

Rodziców, którzy chcieliby zapewnić praktykantom zakwaterowanie w okresie pobytu lub wesprzeć w inny sposób (np. drobne upominki, zorganizowanie po południu wolnego  czasu itp.) prosimy o kontakt  z dyrekcją przedszkola.