Szanowni Rodzice!

Informuję, że z dniem 26.04.2021r. Przedszkole Nr 2 „Źródełko” przechodzi z nauczania zdalnego na tryb stacjonarny i wznawia swoją działalność.

Dnia 20.04.2021r. została przeprowadzona w przedszkolu gruntowna dezynfekcja wszystkich pomieszczeń i wyposażenia. Naszym celem jest stworzenie dzieciom i pracownikom przedszkola optymalnie bezpiecznych warunków w placówce, dlatego prosimy o przyprowadzanie do przedszkola tylko dzieci zdrowych.

Jednocześnie informuję, że z uwagi na występujące jeszcze braki kadrowe, grupy dzieci będą częściowo łączone.

Halina Siwka

Dyrektor Przedszkola Nr 2

Szanowni Rodzice

informuję, że w związku z zawieszeniem zajęć w naszym przedszkolu w okresie od 19.04.2021r. do 23.04.2021r. przysługuje Państwu prawo do opieki nad dzieckiem. W celu uzyskania zaświadczenia dla pracodawcy o zamknięciu przedszkola proszę o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy i życzymy dużo zdrowia.

Halina Siwka

Dyrektor Przedszkola Nr 2

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z rozporządzeniem MEiN z dnia 8 kwietnia 2021r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2021r. poz. 651) ogranicza się funkcjonowanie publicznych i niepublicznych przedszkoli od dnia 12 kwietnia 2021r. do dnia 18 kwietnia 2021r.

Ograniczone zasady funkcjonowania przedszkola w tym czasie pozostają bez zmian. Przedszkole funkcjonuje zgodnie z rozporządzeniem z dnia 26 marca 2021r. (Dz.U. z 2021r. poz.561).

Witamy serdecznie

Pragniemy Państwa powiadomić, że wszystkie materiały dotyczące pracy zdalnej dla grup: Biedronki, Żabki i Motylki będą wysyłane na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. hasło: Pracazdalna1

Od dnia 29.03.21r. do dnia 11.04.21r. wprowadza się ograniczenie funkcjonowania przedszkoli. Ograniczenie to polega na prowadzeniu zajęć w sposób zdalny.

W przedszkolu będą organizowane zajęcia dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, oraz dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą, a także w podmiotach realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID19.

Rodzice tych dzieci, zobowiązani są złożyć wniosek do dyrektora przedszkola o zorganizowanie takich zajęć drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.